left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-7 dziecko
-
+
Wiek 8-12 dziecko
-
+
Wiek 13-17 dziecko z rodzicami
-
+
Zamknij
Wybierz

+48 508 911 508

Informator
FAQ

Family Siedlisko Carownica

Wybierz datę pobytu

Przyjazd

Wyjazd

Uśmiech na twarzy Najmłodszych

gwarantujemy dawkę wrażeń i super zabawę na świeżym powietrzu

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy dużo bezpiecznych, kolorowych i ciekawych miejsc do spędzania czasu: piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie, „studnia” z wodą, powierzchnie do malowania kredą, zagroda z królikami – zapewnią uśmiech na twarzy Najmłodszych.

Tutaj dzieci się nie nudzą – gwarantujemy dawkę wrażeń i super zabawę na świeżym powietrzu. Nie musisz się martwić o to, że Twoje dzieci lub wnuki nie mają kompanów do harców – na pewno spotkają go w Siedlisku, gdyż to magiczne miejsce, które sprzyja zawieraniu znajomości, a nawet przyjaźni. Dzieci uwielbiają tu przyjeżdżać!

W ogromnej piaskownicy, z niezliczoną ilością zabawek, można budować zamki, fosy, tunele, a jak Twoja pociecha woli być sama – przy każdym domku są małe piaskownice. Dzięki posadowieniu trampoliny równo z ziemią, jest ona bezpieczna dla każdego, nawet najmniejszego dziecka. Chatki Carownic to kolorowe, małe domki, w których dzieci przygotowują zacarowane mikstury, sprawdzając tylko przez okienko czy Rodzice lub Dziadkowie cały czas są w zasięgu wzroku. Radochę i frajdę sprawi wodne szaleństwo w małych basenikach, jak również rodzinny pobyt w Wellness.

Miejsce stworzono

aby każdy znalazł coś dla siebie

Miejsce stworzono w ten sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie: dzieci, młodzież, rodzice i dziadkowie - i świetnie się bawił. Starsze dzieciaki docenią wspólną rywalizację i emocje podczas gry w ping-ponga, badmintona, siatkówkę plażową czy piłkę nożną. Podczas zjazdu na tyrolce poczują wiatr we włosach i wolność, ochłodę przyniesie kąpiel w basenie letnim. A może zdecydują się na naukę latania na miotle? Adrenalina gwarantowana! Mamy wystarczająco dużo miejsca, aby spędzić długie godziny bez nudy. A po intensywnym dniu – chwila wyciszenia i relaksu na łóżku wodnym. 

Pokaż dziecku, że też umiesz skakać na trampolinie, spróbujcie razem polatać na miotle, wybudujcie wieżę z piasku, upieczcie na ognisku najpyszniejsze kiełbaski, policzcie wszystkie króliki, porysujcie kredą, odnajdźcie Carownicę, spotkajcie jej kota, zetknijcie się z magią Gór Świętokrzyskich!

Zapewniamy akcesoria, których potrzebujesz, podróżując z małym dzieckiem: łóżeczko turystyczne z pościelą, przewijak, wanienkę, krzesełko do karmienia, nocnik, rower z siedziskiem dla dziecka, odpowiednią zastawę stołową.

Mapa dojazdu Siedlisko Carownica Family & Wellness

© 2024 Siedlisko Carownica - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres

Doba hotelowa

17:00 - 11:00

Bezpłatny

Internet Wi-Fi w całym obiekcie

Bezpłatny

Parking dla gości

Akceptujemy

Zwierzęta