left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-7 dziecko
-
+
Wiek 8-12 dziecko
-
+
Wiek 13-17 dziecko z rodzicami
-
+
Zamknij
Wybierz

+48 508 911 508

Informator
FAQ

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Wybierz datę pobytu

Przyjazd

Wyjazd

Najczęściej zadawane pytania

Czy w domkach są ręczniki?

Tak, dla każdego Gościa, również dla dzieci, przygotowany jest komplet ręczników. Komplet = ręcznik 70*140 cm + ręcznik 50*70 cm. Ręczniki wymieniamy tylko na życzenie Gości, nie częściej niż raz na 3 dni.

Czy w domkach jest pościel?

Tak, dla każdego Gościa, również dla dzieci, przygotowany jest komplet pościeli. Komplet = kołdra 160*200 cm + poduszka 50*70 cm. Pościel jest „ubrana”, używamy pościeli w 100 % bawełnianej. Pościel wymieniamy jeden raz na 7 dni.

Czy w domkach są suszarki do włosów?

W suszarki do włosów są wyposażone domki holiday, domki piętrowe i domki parterowe. Suszarek do włosów nie ma w domkach glampingowych.

Czy w domkach jest papier toaletowy, ręczniki papierowe, płyn do mycia naczyń, kosmetyki?

W domkach jest papier toaletowy i ręczniki papierowe, uzupełniane w miarę potrzeb. Są też worki na śmieci, płyn i gąbka do mycia naczyń, mydło w płynie oraz kapsułki do zmywarki (w zmywarki wyposażone są domki holiday i domki piętrowe).

Czy w domkach jest klimatyzacja?

Nie, w domkach nie ma klimatyzacji. W każdym domku jest wentylator.

W jakich godzinach i w jakiej formie podawane jest śniadanie?

Śniadanie podawane jest w jadalni w godzinach od 8:00 do 10:00 w formie bufetu. Serwujemy 2 ciepłe posiłki oraz tzw. „zimną płytę”, różne rodzaje herbat, kawę z ekspresu, czekoladę, wodę. Osoby na diecie wegetariańskiej i wegańskiej też znajdą coś dla siebie.

Jakie kapsułki kawy pasują do ekspresów w domkach?

Na wyposażeniu domków są ekspresy DELONGHI Nespresso, do których pasują kapsułki systemu nespresso.

Czy w Siedlisku można zamówić obiady, kolacje?

Obiady, kolacje, biesiady ogniskowe/grillowe przygotowujemy tylko dla grup zorganizowanych / wycieczek, wynajmujących obiekt na wyłączność. Goście indywidualni mogą zamówić posiłki z dostawą do Siedliska m.in. w Skałka Bistro & Pizza w Bielinach lub w Barze Leśnym w Złotej Wodzie (kontakt dostępny w Recepcji Siedliska). W odległości do 10 km jest również kilka innych obiektów gastronomicznych – restauracji, karczm, barów, pizzerii.

Czy można przyjechać wcześniej niż wskazana godzina rozpoczęcia doby hotelowej, tj. 17:00?

Możliwość wcześniejszego przyjazdu zawsze ustalamy z Gośćmi indywidualnie i jest ona uzależniona m.in. od obłożenia obiektu w danym dniu.

Czy można wyjechać później niż wskazana godzina doby hotelowej, tj. 11:00?

Możliwość późniejszego wyjazdu zawsze ustalamy z Gośćmi indywidualnie i jest ona uzależniona m.in. od obłożenia obiektu w danym dniu.

Czy do Siedliska można przyjechać z psem i ile to kosztuje?

Tak, można przyjechać z psem, nie pobieramy za to żadnej dodatkowej opłaty. Należy jednak przestrzegać następujących zasad:

  • poza domkiem pies jest zawsze pod opieką i na smyczy, bez względu na wielkość, rasę i stopień wyszkolenia – najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa pozostałych Gości, Pracowników i innych zwierząt przebywających w Siedlisku;
  • sprzątamy po swoim psie w domku i na terenie Siedliska;
  • opiekun ponosi odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez psa w domku i na terenie Siedliska;
  • teren do „wybiegania” psa – zapraszamy na nieogrodzoną część Siedliska, gdzie po trawiastej łące pies może wybiegać się do woli.

Czy w Siedlisku są jakieś dodatkowe opłaty, np. energia, wi-fi, klimatyczna?

Nie, w Siedlisku nie pobieramy dodatkowych opłat za energię, wi-fi, klimatycznej, za opał do kominka, drewno do ogniska.

Czy w Siedlisku jest parking i ile kosztuje?

Naszym Gościom udostępniamy bezpłatny parking na ogrodzonym terenie. Nie ma możliwości parkowania poza parkingiem, np. pod domkiem.

Mapa dojazdu Siedlisko Carownica Family & Wellness

© 2024 Siedlisko Carownica - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres

Doba hotelowa

17:00 - 11:00

Bezpłatny

Internet Wi-Fi w całym obiekcie

Bezpłatny

Parking dla gości

Akceptujemy

Zwierzęta