left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-7 dziecko
-
+
Wiek 8-12 dziecko
-
+
Wiek 13-17 dziecko z rodzicami
-
+
Zamknij
Wybierz

+48 508 911 508

Informator
FAQ

Wellness Siedlisko Carownica

Wybierz datę pobytu

Przyjazd

Wyjazd

Zasmakuj kameralnego klimatu, relaksu

i intymności w prawdziwej Ruskiej bani opalanej drewnem

odpręż się w Chacie solnej, zrelaksuj w Gorącej beczce, a także zanurz w Zimnej beczce, co bez wątpienia Cię pobudzi i orzeźwi.

Co jest lepszego od odprężenia w Wellness, z widokiem na pola i lasy, z odgłosami przyrody? W dzień czy w nocy, bez względu na aurę i porę roku, możesz poddać się relaksującemu działaniu pary bądź wody i wygrzać się w Ruskiej bani lub w Gorącej beczce. To doskonałe rozluźnienie, czas z rodziną, zabawa z przyjaciółmi i romantyczny wieczór we dwoje.

Czerpiąc przyjemność, zadbasz równocześnie o zdrowie, bo odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł, a naprzemienne stosowanie ciepła i zimna skutecznie hartuje organizm. Gorąca beczka umiejscowiona jest w niesamowitej scenerii – z każdej strony można podziwiać przyrodę. Nawet deszcz i śnieg nie przeszkodzą w kąpieli, gdyż nad beczką znajduje się zadaszenie!

Strefa Wellness

Łaźnia parowa

Hydromasaż

Niezapomniane chwile

Pełny relaks i odprężenie

Masujące ogrzane strumienie wody zregenerują Twoje siły, a muzyka i kolory sprawiają, że będzie to relaks nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Dzięki masażowi rozluźnisz się i złagodzisz dolegliwości bólowe.

Naszych najmłodszych Gości zapraszamy również na relaksujący i poprawiający nastrój hydromasaż. Dzieci zachwyci różnorodność zmieniających się kolorów, będą mieć frajdę i radochę z tego, że choć na chwilę mogą wejść do „świata dorosłych”. Będzie kolorowo, radośnie i odprężająco.

Niezapominanych chwil we DWOJE dostarczy ceremonia RASUL, której sekret polega na grze żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. RASUL to kabina parowa dla DWOJGA, w której samodzielnie nakłada się peelingujące glinki lub nawilżające okłady. Gwarantowane wyjątkowe doznania, zrelaksowany umysł, elastyczna skóra i ekscytujące chwile w miłym towarzystwie.

Idealne miejsce Na udany relaks

Mapa dojazdu Siedlisko Carownica Family & Wellness

© 2024 Siedlisko Carownica - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres

Doba hotelowa

17:00 - 11:00

Bezpłatny

Internet Wi-Fi w całym obiekcie

Bezpłatny

Parking dla gości

Akceptujemy

Zwierzęta